IE: Ćwierćfinały nie dla Polaków

20 cze 2015, 14:12

Maciej Kosiak i Maciej Rudol przegrali austriacką parą Winter / Petutschnig i nie zagrają w ćwierćfinale Igrzysk Europejskich w Baku.

W pierwszym secie Polacy prowadzili nawet 3 punktami, lecz zabrakło im spokoju i konsekwencji, co wykorzystali Austriacy, doprowadzając do remisu 16:16, zdobywając kolejne 4 punkty i wygrywając 21:17. Drugi set wyglądał niemal identycznie. To Polacy przeważali, lecz w decydującym momencie Austriacy wykazali się większym spokojem i to oni zagrają w ćwierćfinale.

Do 1/4 zakwalifikowały się także pary: Kubala / Hadrava (Czechy), Krattiger / Chevallier (Szwajcaria), Faiga / Hilman (Izrael), Plavins / Regza (Łotwa), Koshkarev / Barsouk (Rosja), Kavalenka / Dziadkou (Białoruś), Strassera / Kissling (Szwajcaria).