Strona główna Żużel 1. Liga Składy drużyn – Nice 1. Liga Żużlowa

Składy drużyn – Nice 1. Liga Żużlowa

0
PODZIEL SIĘ
orzel.lodz.pl
Od 1 do 14 listopada trwał okres transferowy w Polsce. Poniżej prezentujemy składy drużyn z Nice 1. Ligi Żużlowej na sezon 2018.

ROW Rybnik

Seniorzy:
Kacper Woryna
Artur Czaja
Mateusz Szczepaniak

Obcokrajowcy:
Troy Batchelor (Australia)
Craig Cook (Wielka Brytania)
Andrij Karpow (Ukraina)

Juniorzy:
Dawid Jona
Lars Skupień
Mateusz Tudzież
Przemysław Giera
Miłosz Wypior
Robert Chmiel

TrenerMirosław Korbel

Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Seniorzy:
Oskar Fajfer
Michał Szczepaniak

Obcokrajowcy:
Anders Thomsen (Dania)
Mikkel Michelsen (Dania)
Patrick Hougaard (Dania)

Juniorzy:
Marcin Turowski
Dominik Kossakowski
Karol Żupiński

Trener: Lech Kędziora

Lokomotiv Daugavpils

Seniorzy:
Jewgienij Kostygow (Łotwa)
Kjastas Puodżuks (Łotwa)

Obcokrajowcy:
Timo Lahti (Finlandia)
Wadim Tarasienko (Rosja)

Juniorzy:
Elvis Avgucevics (Łotwa)
Davis Kurmis (Łotwa)
Oleg Mihajłow (Łotwa)
Artiom Trofimow (Łotwa)

 Trener: Nikołaj Kokin

Orzeł Łódź

Seniorzy:
Norbert Kościuch
Robert Miśkowiak
Karol Baran
Piotr Świderski

Obcokrajowcy:
Hans Andersen (Dania)
Maksim Bogdanow (Łotwa)
Josh Grajczonek (Australia)
Aleksandr Łoktajew (Ukraina)
Rohan Tungate (Australia)

Juniorzy:
Mateusz Błażykowski
Jakub Miśkowiak

Trener: Janusz Ślączka

 

Euro Finannce Polonia Piła

Seniorzy:
Adrian Cyfer
Tomasz Gapiński
Rafał Okoniewski

Obcokrajowcy:
Pontus Aspgren (Szwecja)
Chris Harris (Wielka Brytania)
Tomas H. Jonasson (Szwecja)
Thomas Joergensen (Dania)

Juniorzy:
Piotr Gryszpiński
Kacper Grzegorczyk
Patryk Fajfer
Krystian Iwański
Oskar Rowecki

Trener: Janusz Michaelis

Arge Speedway Wanda Kraków

Seniorzy:
Marcin Jędrzejewski
Ernest Koza

Obcokrajowcy:
Joel Andersson (Szwecja)
Lasse Bjerre (Dania)
Rasmus Jensen (Dania)
Siergiej Łogaczow (Rosja)
Justin Sedgmen (Australia)
Victor Palovaara (Szwecja)
Tyron Proctor (Australia)
Claus Vissing (Dania)

Juniorzy:
Kamil Kiełbasa
Bartłomiej Kowalski
Piotr Pióro
Patryk Zieliński

Trener: Adam Weigel

GTM Start Gniezno

Seniorzy:
Adrian Gała
Mirosław Jabłoński
Marcin Nowak

Obcokrajowcy:
Oliver Berntzon (Szwecja)
Filip Hjelmland (Szwecja)
Eduard Krcmar (Czechy)
Kim Nilsson (Szwecja)
Jurica Pavlic (Chorwacja)

Juniorzy:
Maksymilian Bogdanowicz
Weronika Burlaga
Norbert Krakowiak
Damian Stalkowski

Trener:

Speed Car Motor Lublin

Seniorzy:
Daniel Jeleniewski
Paweł Miesiąc
Dawid Lampart

Obcokrajowcy:
Andreas Jonsson (Szwecja)
Robert Lambert (Wielka Brytania)
Sam Masters (Australia)

Juniorzy:
Eryk Borczuch
Maciej Kuromonow
Wiktor Lampart
Emil Peroń

Trener: Dariusz Śledź

 

 

Komentarze