Asysta Olkowskiego, porażka Ipswich z Białkowskim w bramce, Grosicki poza kadrą

11 sie 2018, 19:04

Paweł Olkowski zaliczył asystę, a jego Bolton Wanderers zremisował z Bristol City 2:2. O dużym pechu może mówić Bartosz Białkowski, ponieważ puścił bramkę w 90. minucie, która zdecydowała o porażce jego Ipswich Town.

Dla Olkowskiego był to drugi bardzo udany występ w nowym klubie jakim jest Bolton Wanderers. W 2. kolejce angielskiej Championship Polak rozegrał całe spotkanie, a w 60. minucie asystował przy trafieniu Josha Magennisa na 2:0. Niestety Bristol City odrobiło straty i mecz zakończył się remisem 2:2.

Dopiero w jednej z ostatnich akcji meczu Rotherham United-Ipswich Town dał się pokonać Bartosz Białkowski. Jednak było to jedyne trafienie w tym spotkaniu i gospodarze wygrali 1:0.

Kolejny raz poza kadrą meczową Hull City znalazł się Kamil Grosicki, który po Mundialu długo nie trenował z zespołem. Reprezentant Polski najchętniej opuściłby Championship i bardzo możliwe, że do transferu dojdzie w ciągu kilkunastu godzin. Nowym pracodawcą popularnego “Grosika” może być Panathinaikos Ateny.