Bytovia wygrywa i ucieka spod topora!

29 lis 2014, 14:12

Piłkarze Bytovii Bytów wygrali ostatni mecz jesieni z Wigrami Suwałki i uciekli ze strony oznaczającej baraże! Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1.

Wynik spotkania w 12. minucie otworzył Janusz Surdykowski. Ten sam zawodnik podwyższył prowadzenie w 40. minucie wykorzystując rzut karny. Honor Wigier uratował na 3 minuty przed końcem dobrze znany z występów w Widzewie Darvydas Šernas.

Bytovia Bytów 2-1 Wigry Suwałki
Janusz Surdykowski 12, 41 (k) – Darvydas Šernas 87

Bytovia: Mateusz Oszmaniec (18 Tomasz Laskowski) – Karol Piątek,Krzysztof Bąk, Kamil Juraszek, Adrian Wróblewski – Daniel Mąka, Chris Jastrzembski (74 Kacper Łazaj), Marko Bajić, Robert Mandrysz, Michał Jakóbowski – Janusz Surdykowski (68 Michał Pietroń).

Wigry: Karol Salik – Jakub Bartkowski, Maciej Wichtowski, Tomasz Jarzębowski, Bartosz Widejko – Bartosz Biel, Maksims Rafaļskis, Marcin Tarnowski, Sebastian Radzio, Artur Bogusz(35 Darvydas Šernas) – Karol Mackiewicz.

żółte kartki: Mąka, Surdykowski, Jakóbowski, Piątek – Rafaļskis, Tarnowski.

sędziował: Sebastian Jarzębak (Bytom).