Ciarko Sanok z GKS-em Tychy w finale Pucharu Polski!

27 gru 2014, 22:00

Ciarko Sanok zmierzy się z GKS-em Tychy w finale hokejowego Pucharu Polski! Tyszanie rozgromili wręcz JKH Jastrzębie, z kolei Sanoczanie sprawili małą niespodziankę okazując się lepszą drużyną od obrońców tytułu- Comarch Cracovii Kraków!

Pierwsze półfinałowe spotkanie to mecz bez historii. GKS Tychy rozbił w Kraków Arenie JKH GKS Jastrzębie aż 6:1! Już pierwsza tercja pokazała kto będzie rozdawał karty. Najpierw do bramki Jastrzębian trafił Sokół, a jeszcze przed końcem pierwszej odsłony wynik poprawił Mojzis. Druga tercja to jeszcze większa demolka JKH. Tyszanie wygrali tą część 3:0 i przed ostatnimi 20 minutami wygrywali już 5:0. Ostatnie minuty to już rozluźnienie z obu stron co owocowało remisem 1:1 i zakończeniem spotkania wynikiem 6:1.

JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy 1:6 (0:2, 0:3, 1:1)

1:6 – Jan Steber

W drugim półfinale mieliśmy o wiele bardziej wyrównanie spotkanie. Obrońcy tytułu mierzyli się z Ciarko Sanok. Pierwszy cios wydali Krakowianie za sprawą Marka Wróbla, w drugiej tercji to Sanoczanie rozdawali karty, a bramki Dantona i Kosteckiego wyprowadziły Ciarko na prowadzenie. Ostatnie 20 minut to najpierw wyrównanie Comarch Cracovii po bramce Grzegorza Pasiuta oraz wydanie ostatecznego ciosu za sprawą Martina Vozdecky’ego!

Finał Pucharu Polski już jutro o 18:30!

Ciarko PBS Bank Sanok – Comarch Cracovia Kraków 3:2 (0:1, 2:0, 1:1)
0:1 – Marek Wróbel
1:1 – Michael Danton
2:1 – Robert Kostecki
2:2 – Grzegorz Pasiut
3:2 – Martin Vozdecky