Dobry mecz zakończony podziałem punktów w Białymstoku

Aktualizacja: 3 lut 2022, 13:06
19 gru 2015, 19:46

Remisem zakończyło się spotkanie Jagielloni Białystok z Cracovią Kraków. Bramki w końcówce meczu zdobywali Piotr Grzelczak i Denis Rakels. Obie drużyny stworzyły dobre widowisko, jednak mogą czuć się nieco rozczarowane, że nie udało się zainkasować kompletu punktów.

Strzelanie w 11. minucie rozpoczął Erik Jendrisek, który dobił strzał Covilo. Z biegiem czasu pojawiały się kolejne sytuacje bramkowe dla drużyny z Krakowa, jednak żadnej z nich nie udało się wykorzystać i mimo znacznej przewagi ,,Pasy” schodziły na przerwę z jednobramkową zaliczką.

Po przerwie piłkarze obu drużyn się ,,rozkręcili” i mecz oglądało się bardzo przyjemnie. Sytuacji podbramkowych było bez liku, a aż trzy z nich zakończyły się trafieniami. Jako pierwszy bramkarza pokonał Frankowski, który sfinalizował ładną dwójkową akcję, w której towarzyszył mu Grzelczak. W 83. minucie to już sam Grzelczak wziął sprawy w swoje ręce i pięknym uderzeniem z dystansu wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Pięć minut na tablicy wyników znów był jednak remis, dośrodkowanie Budzińskiego doskonale wykorzystał będący w świetnej formie Denis Rakels.

Jagiellonia Białystok- Cracovia Kraków 2:2 (64′ Frankowski, 83’Grzelczak- 11′ Jendrisek, 88’Rakels)