Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Debiut Marcina Wasilewskiego z porażką Wisły w tle

Debiut Marcina Wasilewskiego z porażką Wisły w tle

0
PODZIEL SIĘ

W rozegranym dziś w Myślenicach spotkaniu towarzyskim Wisła Kraków przegrała z pierwszoligową Puszczą Niepołomice 2:3. Gole dla „Białej Gwiazdy” strzelali Tibor Halilović i Kamil Wojtkowski.

Drużyna Kiko Ramireza zagrała w rezerwowym składzie, a celem było przetestowanie zawodników mogących wnieść coś również do pierwszej drużyny w rozgrywkach LOTTO Ekstraklasy. W krakowskiej drużynie zadebiutował również Marcin Wasilewski, który został zmieniony w 63. minucie przez Szymona Jeziorskiego.

Gole dla zwycięzców zdobyli w 16. minucie Alexandre Cristóvão, w 75. Kacper Górski i w 90. Adrian Zarzecki dający wygraną Puszczy. Wisła prowadziła z kolei 2:1 po golach Halilovicia i Wojtkowskiego, ale ostatecznie nie dowiozła takiego wyniku do końca.

Wisła Kraków 2-3 Puszcza Niepołomice
Tibor Halilović 28, Kamil Wojtkowski 43 – Alexandre Cristóvão 16, Kacper Górski 75, Adrian Zarzecki 90

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWidzew już szuka wzmocnień na wiosnę!
Następny artykułZnamy skład na kolejny Puchar Świata!

Sport to moje główne hobby. Począwszy od futbolu, a kończywszy na…szachach. W swoim życiu miałem styczność z wieloma dyscyplinami. Koszykówka, siatkówka, piłka nożna, tenis czy bieganie. Teraz postanowiłem to doświadczenie i wiedzę przelewać na nowy projekt Polski-sport.pl!