Debiut Marcina Wasilewskiego z porażką Wisły w tle

Aktualizacja: 3 lut 2022, 11:33
21 lis 2017, 16:32

W rozegranym dziś w Myślenicach spotkaniu towarzyskim Wisła Kraków przegrała z pierwszoligową Puszczą Niepołomice 2:3. Gole dla “Białej Gwiazdy” strzelali Tibor Halilović i Kamil Wojtkowski.

Drużyna Kiko Ramireza zagrała w rezerwowym składzie, a celem było przetestowanie zawodników mogących wnieść coś również do pierwszej drużyny w rozgrywkach LOTTO Ekstraklasy. W krakowskiej drużynie zadebiutował również Marcin Wasilewski, który został zmieniony w 63. minucie przez Szymona Jeziorskiego.

Gole dla zwycięzców zdobyli w 16. minucie Alexandre Cristóvão, w 75. Kacper Górski i w 90. Adrian Zarzecki dający wygraną Puszczy. Wisła prowadziła z kolei 2:1 po golach Halilovicia i Wojtkowskiego, ale ostatecznie nie dowiozła takiego wyniku do końca.

Wisła Kraków 2-3 Puszcza Niepołomice
Tibor Halilović 28, Kamil Wojtkowski 43 – Alexandre Cristóvão 16, Kacper Górski 75, Adrian Zarzecki 90