Mecz błędów w Radomiu

25 mar 2017, 18:50

W przedostaniej kolejce PlusLigi Cerrad Czarni Radom podejmował u siebie przedostatnią drużynę w tabeli.

Pierwsza partia rozpoczęła się od wysokiego prowadzenia gospodarzy(10:1). Pomimo zmian bydgoszczanie nadal popełniali błędy w przyjęciu(16:5). Pierwszy set deklasując rywali wygrali radomianie(25:11).

Drugi set rozpoczął się od wyrównanej gry(8:8). Kiwka w środek Fornala pozwoliła radomianom na uzyskanie prowadzenia(14:12). Seria na zagrywce Piotra Sieńko pozwoliła bydgoszczanom na powrót do gry(16:16). Dobry atak Bołądzia na prawym skrzydle(22:17). Blok Fornala na lewym skrzydle zakończył drugą partie(25:18).

Po 10-minutowej przerwie Wojciech Żaliński rozpoczął znakomitą zagrywką(7:1). Skuteczny blok Mateusza Sacharewicza(7:5). Seria na zagrywce Bartosza Filipiaka pozwoliła bydgoszczanom na powrót do gry(13:11). Atak Filipiaka po bloku(17:17). Potrójny blok na Bołądziu(17:19). Autowa Zagrywka Żalińskiego zakończyła trzeciego seta(23:25).

Czwarta partia rozpoczęła się od prowadzenia gospodarzy(6:3). W drugiej części seta gra toczyła się punkt za punkt(14:14). Po bloku na Bołądziu przewagę uzyskali bydgoszczanie(17:20). Gracze Łuczniczki popełnili serie błędów przez co stracili prowadzenie(24:20). Mecz zakończył atakiem ze środka Emanuel Kohut(25:22).

Cerrad Czarni Radom-Łuczniczka Bydgoszcz 3:1(25:11,25:18,23:25,25:22)

MVP: Tomasz Fornal

Cerrad Czarni Radom: Bołądź, Żaliński, Kędzierski, Kohut, Smith, Fornal, Watten (libero).

Łuczniczka Bydgoszcz: Nowakowski, Katić, Yudin, Szczurek, Gromadowski, Sacharewicz, Czunkiewicz (libero).