Dolcan rozbił bezradne Zagłębie!

31 paź 2015, 15:47

Dolcan Ząbki dość niespodziewanie rozbił na własnym stadionie aż 4:1 Zagłębie Sosnowiec w meczu 15. kolejki piłkarskiej 1. ligi.

Gospodarze dzisiejszego spotkania rozpoczęli mecz z wielkim animuszem. Najpierw w 19. minucie Krzywicki, a dwie minuty później Sapala dali Dolcanowi bezpieczną przewagę.

W drugiej połowie drużyna z Mazowsza dołożyła jeszcze dwa trafienia i ponownie na przestrzeni 2 minut! W 55. minucie piłkę do siatki ponownie wpakował Krzywicki, a w 57. dzieła rozbicia zakończył Bajdur.

Goście zdołali uniknąć kompromitacji i strzelili honorową bramkę, jednak aby tak się stało pomóc musiał Szymon Matuszek, który na 20 minut przed końcem strzelił gola samobójczego.

W tabeli Dolcan dzięki wygranej awansował na 2. miejsce w tabeli spychając tym samym Zagłębie na 3. pozycję.