Drużyna Boruca na remis!

21 sty 2017, 18:02

W meczu 22. kolejki drużyna Bournemouth, z Arturem Borucem w bramce podejmowała przed własną publicznością ekipę Watford. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

W pierwszej części spotkania lepiej zaprezentowała się drużyna gospodarzy, to oni częściej byli przy piłce i stwarzali sobie lepsze sytuacje do zdobycia bramki. Jednak ku uciesze kibiców przyjezdnych to ich ulubieńcy potrafili wyjść na prowadzenie. W 24. minucie zdobyli gola po dośrodkowaniu z rzutu rożnego bramkę zdobył Kabasele. Artur Boruc przy tym strzale był bez szans.

Druga połowa spotkania świetnie rozpoczęli gospodarze, którzy już w trzy minuty po wznowieniu gry zdobyli wyrównującą bramkę. Po tym trafieniu gra była bardzo wyrównana, po wymianie dobrych akcji z obu stron na prowadzenie po raz kolejny wyszli goście. I znów bramkę zdobyli po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. W tej sytuacji lepiej mógł zachować się nasz bramkarz, który nie popisał się zbyt pewną interwencją na przedpolu. Drużynie Boruca udało się doprowadzić jeszcze do wyrównania po trafieniu w 82. minucie. Jednak zawodnicy Bournemouth nie dali już rady uratować kompletu punktów.