Dużo bramek w La Corunii, cały mecz Krychowiaka

7 mar 2015, 18:05

Deportivo La Coruna podejmowało na własnym stadionie Sevillę FC w ramach 26. kolejki Primera Division. W składzie zespołu z południowej Hiszpanii pełne 90 minut rozegrał nasz reprezentant – Grzegorz Krychowiak.

W spotkaniu padło 7 bramek, a mecz skończył się wynikiem 3:4 dla przyjezdnych. Pierwszą bramkę strzelił w 28. minucie Oriol Riera i dał prowadzenie klubowi z La Corunii. Na jego trafienie Sevilla odpowiedziała dwoma golami Vitolo w 33. minucie i 52. minucie, a także bramkę z karnego Kevina Gameiro w 65. minucie. Kontaktowego gola dla Deportivo strzelił Riera, dla którego była to 2. bramka w tym spotkaniu. W 83. samobójem “popisał się” Sidnei i Sevilla ponownie odskoczyła na 2 bramki. Ostatnie słowo należało jednak do ekipy z La Corunii. Na 3:4 strzelił w 90. minucie Lucas Perez z karnego.

Sevilla zajmuje aktualnie 5. pozycję w lidze hiszpańskiej z 49 punktami na koncie. Deportivo okupuje 15. miejsce.