El. MŚ: Czarnogóra pewnie pokonuje Armenię!

Aktualizacja: 10 cze 2017, 22:50
10 cze 2017, 21:36

Reprezentacja Czarnogóry na swoim terenie wygrała z Armenią 4:1. Bramki dla drużyny z Bałkanów strzelali Stevan Jovetić (trzy) oraz Fatos Beqiraj. Gola honorowego dla Armenii strzelił Ruslan Krojan

Wynik meczu został otwarty już w 2 minucie, bardzo dobre zagranie z lewej flanki w wykonaniu Jovovicia wykorzystał strzałem w dalszy róg bramki Fatos Beqiraj.

W 28 minucie bardzo dobrze przymierzył Stevan Jovetić i posłał piłkę w prawy dolny róg bramki Beglarjana.

W 54 minucie kontratak gospodarzy i na koniec kapitalne uderzenie z szesnastego metra prawą nogą STEVANA JOVETICIA!

Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Jovetić będąc niepilnowanym złożył się do przewrotki i wpakował piłkę do bramki tuż przy słupku!

W ostatniej minucie podstawowego czasu gry bramkę honorową po braku interwencji ze strony obrońców gospodarzy strzelił Ruslan Krojan.

Czarnogóra 4-1 Armenia
Bećiraj 2, Jovetić 28,54,81 – Krojan 89

Czarnogóra: 1. Danijel Petković – 23. Adam Marušić, 15. Stefan Savić, 22. Marko Simić, 6. Žarko Tomašević (75, 21. Emrah Klimenta) – 8. Marko Janković, 7. Nebojša Kosović, 4. Nikola Vukčević (71, 14. Aleksandar Šćekić), 10. Stevan Jovetić, 3. Vladimir Jovović (84, 18. Sead Hakšabanović) – 11. Fatos Bećiraj

Armenia: 1. Arsen Beglarjan – 15. Hrajr Mkojan (46, 17. Artak Edigarjan), 4. Taron Woskanjan, 5. Gaël Andonian, 3. Gagik Daghbaszjan – 13. Kamo Howhannisjan, 14. Artak Grigorjan, 18. Henrich Mchitarjan, 8. Marcos Pizzelli (73, 21. Tigran Barseghjan), 23. Araz Özbiliz (59, 22. Edgar Manuczarjan) – 9. Rusłan Korjan.