El. ME U-17: Niesamowity start eliminacji w wykonaniu Polaków!

17 paź 2017, 15:53

Od wielkiego lania rozpoczęli eliminacje do mistrzostw Europy młodzi reprezentanci Polski! Kadra do lat 17 w swoim pierwszym meczu grupowym pierwszej fazy rozgromiła w Pafos San Marino aż 8:0!

“Biało-czerwoni” rozpoczęli strzelaninę w 14. minucie od gola Olafa Kobackiego. W pierwszej połowie kolejne trafienia dokładali jeszcze Szymon Czyż oraz dwukrotnie Jakub Karbownik. W drugiej części gry Polacy nie zamierzali zwolnić tempa. Najpierw W 59. i 68. minucie piłkę do siatki posłał Paweł Żuk, w 76. minucie na 7:0 trafił Bartosz Bida, a dzieła zniszczenia dokończył Michał Karbownik.

W drugim meczu grupy 12. gospodarze turnieju, Cypryjczycy zremisowali 1:1 ze Szwedami.

Polska 8-0 San Marino
Olaf Kobacki 14, Szymon Czyż 18, Jakub Karbownik 21, 36, Paweł Żuk 59, 68, Bartosz Bida 76, Michał Karbownik 78