Euroliga: CCC dalej bez wygranej

Aktualizacja: 12 sty 2017, 13:49
11 sty 2017, 20:22

W kolejnym spotkaniu musiały u koszykarki CCC nie potrafiły odnieść wygranej. Dziś uznać musiały wyższość Uniqua Sopron.

Pierwsza kwarta to niemalże gra kosz za kosz. W drugiej kwarcie do głosu doszła Yvonne Turner. Dzięki postawie byłej zawodniczki Wisły Kraków po dwudziestu minutach “Pomarańczowe” przegrywały już różnicą osiemnastu (30:48) oczek.

Po zmianie stron polkowiczanki nagle rzuciły się do odrabiania strat. Sygnał do ataku dala m.in. Harrison. Ważną trójkę trafiła Ewelina Gala w dwudziestej siódmej minucie. Po tym trafieniu było już tylko 50:56 dla ekipy z Węgier.

W czwartej kwarcie niestety CCC zamiast iść za ciosem nie dały rady rywalkom. Za faule spadły wspomniana Ewelina Gala i Walerija Musina. W tym momencie polkowiczanki straciły resztę argumentów w spotkaniu.

Uniqua Sopron – CCC Polkowice 76:64 (23:20, 25:10, 10:20, 18:14)
Sopron: Turner 34, Johnson 20 (10zb), Krnjic 13, Crvendakic 6, Hatar 2, Fegyverneky 1
Polkowice: Harrison 26 (12zb), Faulkner 17, W. Musina 10, Rezan 5, Gala 4, Leciejewska 2