Gol trafia dla Amkaru

8 maj 2016, 15:13

Amkar Perm zremisował u siebie z Uralem Jekaterynburg 1:1 w spotkaniu 27. kolejki rosyjskiej Premier Liga. Dla drużyny Janusza Gola to już ósmy ligowy mecz z rzędu bez wygranej.

Ciężko było wskazać faworyta tej rywalizacji. Osiem punktów więcej miał Ural, który znajdował się także trzy pozycje wyżej(8.-11.). Oba zespoły miały duże kłopoty z wygrywaniem.

Spotkanie fantastycznie rozpoczęli gospodarze, których w 4. minucie na prowadzenie wyprowadził Janusz Gol. Jeszcze w pierwszej połowie wyrównał Spartak Gognijev i więcej bramek już nie zobaczyliśmy.

Janusz Gol rozegrał cały mecz. Było to dla niego trzecie trafienie w obecnych rozgrywkach.

Obie drużyny nie zmieniły swoich pozycji. W następnej kolejce Szmieli podejmą u siebie Spartak Moskwa, zaś polski pomocnik z kolegami na wyjeździe zagra z Terekiem Grozny. Oba mecze odbędą się 12 maja.

Amkar Perm-Ural Jekaterynburg 1:1