[WIDEO] Gol Vadisa Odjidji-Ofoe bramką 4. kolejki UEFA Champions League!

21 lis 2016, 12:29

Wszyscy mamy w pamięci gola, jakiego Vadis Odjidja-Ofoe zdobył z Realem Madryt w poprzedniej kolejce Ligi Mistrzów. W głosowaniu UEFA, bramka ta zdecydowanie wygrała plebiscyt na trafienie 4. kolejki Ligi Mistrzów.

Jest 40. minuta meczu, Legia Warszawa przegrywa na swoim stadionie z Realem 0:2. Wtedy na uderzenie decyduje się belgijski zawodnik stołecznego klubu. Strzał z 17 metra trafia prosto w prawe okienko bramki Navasa. Po przerwie Legia wyrównała wynik meczu, wyszła na prowadzenie, jednak ostatecznie mecz zakończył się remisem 3:3.

Po spotkaniu UEFA nominowała bramkę Odjidji-Ofoe do trafienia kolejki. Głosowanie się skończyło, a Belg zdystansował swoich rywali, zdobywając prawie połowę oddanych w plebiscycie głosów. Zawodnik Legii wyprzedził takich piłkarzy jak Mesut Özil, Gareth Bale, Thomas Meunier czy Antoine Griezmann.