Grad bramek w Białymstoku

Aktualizacja: 3 lut 2022, 13:50
29 wrz 2014, 20:06

Jagiellonia wygrała u siebie z Podbeskidziem Bielsko-Biała 4:2.

Pierwszą bramkę w 12. minucie spotkania zdobył Piątkowski, który wykorzystał podanie Mystkowskiego. Jagiellonia poszła za ciosem i już 3 minuty później było 2:0. Gol padł po lobie Gajosa. Kolejną asystę zaliczył Mystkowski. W 39. minucie drugi raz piłkę do siatki wpakował Mateusz Piątkowski. Pierwsza połowa należała do “Jagi.”

7 minut po przerwie Podbeskidzie wzięło się za odrabianie strat. Gola z 10 metrów strzelił Robert Demjan. W 70. minucie spotkania bramkę kontaktową zdobył Demjan. Tym razem przepięknie huknął z dystansu. Wynik na 4:2 przypieczętował w 87. minucie Nika Dzalamidze, który wykorzystał błąd Richarda Zajaca.

Jagiellonia po 10 kolejkach jest na 6. pozycji z 17 punktami na koncie. Podbeskidzie aktualnie zajmuje 9. miejsce i ma 13 “oczek”.