Strona główna Lekkoatletyka HME Belgrad 2017 HME Belgrad 2017: Niesamowity bieg męskiej sztafety! JESTEŚCIE WIELCY!

HME Belgrad 2017: Niesamowity bieg męskiej sztafety! JESTEŚCIE WIELCY!

0
PODZIEL SIĘ
foto: zimbio.com

Halowe mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce zakończone, ale zakończone w NIESAMOWITYM STYLU przez polskich lekkoatletów! Męska sztafeta 4×400 z wielką przewagę zdobyła siódmy złoty medal na „serbskich” mistrzostwach!!!

Polacy w składzie Kozłowski, Krawczuk, Waściński, Omelko nie mieli sobie równych. Świetnie na pierwszej zmianie pobiegł Kozłowski, dołożył Krawczuk, który wypuścił na trzecią zmianę niedoświadczonego Waścińskiego, który pobiegł niesamowicie i utrzymał prowadzenie. Na ostatniej zmianie nasz srebrny medalista, Rafał Omelko nie miał już sobie równych i z wielką przewagą dobiegł na pierwszy miejscu!

Jest to dla nas siódmy złoty medal. Łącznie zgromadziliśmy 12 krążków i w cuglach zwyciężyliśmy w klasyfikacji medalowej!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJuż nie „Kolejorz” a „Express Intercity”. Lech wygrywa w hicie kolejki
Następny artykułArtur Boruc zagra w MLS?!
Sport to moje główne hobby. Począwszy od futbolu, a kończywszy na...szachach. W swoim życiu miałem styczność z wieloma dyscyplinami. Koszykówka, siatkówka, piłka nożna, tenis czy bieganie. Teraz postanowiłem to doświadczenie i wiedzę przelewać na nowy projekt Polski-sport.pl!

Komentarze