IE: Porażka i dramat polskich siatkarzy!

26 cze 2015, 16:23

Polscy siatkarze w przed chwilą zakończonym półfinale Igrzysk Europejskich przegrali z reprezentacją Bułgarii, która mecz na swoją korzyść rozstrzygnęła w tie-breaku wygrywając go 15:13.

W pierwszym secie Bułgarzy nie dali najmniejszych szans biało-czerwonym. Wygrali go do 14 punktów. W kolejnej odsłonie półfinału triumfowali Polacy 25:19, którzy zaznaczyli, że ten mecz nie będzie łatwą przeprawą dla podopiecznych Płamena Konstantinowa. Trzeci set skończył się zwycięstwem Bułgarii 25:22, która po raz drugi w dzisiejszym półfinale IE wyszła na prowadzenie. Reprezentanci Polski nie mieli wyboru, musieli wygrać czwarte starcie. Tak też się stało, biało-czerwoni zwyciężyli w stosunku 25:23 czwarty set i doprowadzili do tie-breaku. W nim Bułgarzy pokonali Polaków i tym samym awansowali do wielkiego finału Igrzysk Europejskich.