Kolejna porażka Lecha. Jaga wciąż walczy o mistrza!

Aktualizacja: 3 lut 2022, 11:23
9 maj 2018, 22:27

Jagiellonia Białystok pokonała w Poznaniu Lech 2:0 dzięki czemu nadal walczy o mistrzostwo Polski. Gospodarze dzisiejszego starcia praktycznie przekreślili swoje szanse na końcowy triumf. Bramki dla białostoczan strzelali Sheridan i Kwiecień.

W meczu bezpośrednich rywali w walce o mistrzostwo lepsza okazała się drużyna z Białegostoku.

Pierwszą bramkę w meczu strzelił zawodzący w tym sezonie Cilian Sheridan. Po podaniu Novikovasa w 16. minucie spotkania pokonał bramkarza gospodarzy.

Na drugą połowę drużyna trener Mamrota wyszła z jednym celem: strzelić na 2:0 i dowieść zwycięstwo do końca. Tej sztuki dokonali w 56. minucie, gdy kwiecień po asyście Guilherme podwyższył wynik spotkania.

Dzięki wygranej Jagiellonia traci tylko 3 punkty do prowadzącej w tabeli Legii. Lech jest na trzecim miejscu.

Lech Poznań – Jagiellonia Białystok 0:2