Strona główna Żużel Pozostałe Mamy kolejne informacje o stanie zdrowia Tomasz Golloba

Mamy kolejne informacje o stanie zdrowia Tomasz Golloba

0
PODZIEL SIĘ

To już kolejny dzień w Szpitalu Wojskowym w Bydgoszczy Tomasza Golloba. Główną informacją ze szpitala jest fakt, że 46-latek rozpoczął dziś pracę z psychologiem. Nikomu raczej nie należy tłumaczyć jak wielki szok przeżywa najwybitniejszy polski żużlowiec więc rozpoczęcie współpracy z terapeutą na pewno jest dobrym znakiem…

Oczywiście Gollob oddycha już samodzielnie i nawiązuje głosowy kontakt z personelem szpitala jak i rodziną. Niestety jest także zła wiadomość. Jak poinformował dziennikarz TVP, Hubert Malinowski, 46-latek nadal nie odzyskał czucia w nogach. Nadzieje dają jednak lekarze, którzy nie wykluczają, że z czasem ono się pojawi.

Najprawdopodobniej jutro Tomasz Gollob zostanie przeniesiony już z OIOM-u na oddział neurochirurgii, gdzie zajmie się nim profesor Marek Harat, czyli osoba, która w niedzielę operowała żużlowca.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKomisja Dyscyplinarna ukarała pierwszoligowców
Następny artykułMŚ w beach soccerze: Sromotna porażka na inaugurację
Sport to moje główne hobby. Począwszy od futbolu, a kończywszy na...szachach. W swoim życiu miałem styczność z wieloma dyscyplinami. Koszykówka, siatkówka, piłka nożna, tenis czy bieganie. Teraz postanowiłem to doświadczenie i wiedzę przelewać na nowy projekt Polski-sport.pl!

Komentarze