Kolejny świetny mecz reprezentacji Polki! Rywalki na kolanach

23 paź 2017, 20:47

Reprezentacja Polski kobiet w piłce nożnej radzi sobie coraz lepiej. Po pogromie sprzed trzech dni przyszedł czas na trudniejsze przeciwniczki. W drugim towarzyskim meczu Polki w Ostródzie zmierzyły się z Greczynkami wygrywając bardzo pewnie 3:0!

Trzy dni wcześniej podopieczne Miłosza Stępińskiego rozbiły Estonki aż 6:0 [WIĘCEJ TUTAJ] z kolei dziś pełnie uporały się z mocniejszymi Greczynkami.

Mecz rozpoczął się od bardzo dobrej gry i przewagi “Biało-czerwonych”. Niestety przez pierwsze dwa kwadranse Polki nie potrafiły pokonać bramkarki gości. Wszystko zmieniło się w 30. minucie, kiedy to pierwszego gola w meczu zdobyła Paulina Dudek. Po zmianie stron optyczna przewaga Polek była nadal widoczna co zostało udokumentowane kolejnymi trafieniami. W 58. minucie prowadzenie podwyższyła Ewelina Kamczyk, a na kwadrans przed końcem wynik ustaliła Nikol Kaletka.

Polska 3-0 Grecja