Strona główna Piłka nożna Piłka kobieca Kolejny świetny mecz reprezentacji Polki! Rywalki na kolanach

Kolejny świetny mecz reprezentacji Polki! Rywalki na kolanach

0
PODZIEL SIĘ

Reprezentacja Polski kobiet w piłce nożnej radzi sobie coraz lepiej. Po pogromie sprzed trzech dni przyszedł czas na trudniejsze przeciwniczki. W drugim towarzyskim meczu Polki w Ostródzie zmierzyły się z Greczynkami wygrywając bardzo pewnie 3:0!

Trzy dni wcześniej podopieczne Miłosza Stępińskiego rozbiły Estonki aż 6:0 [WIĘCEJ TUTAJ] z kolei dziś pełnie uporały się z mocniejszymi Greczynkami.

Mecz rozpoczął się od bardzo dobrej gry i przewagi „Biało-czerwonych”. Niestety przez pierwsze dwa kwadranse Polki nie potrafiły pokonać bramkarki gości. Wszystko zmieniło się w 30. minucie, kiedy to pierwszego gola w meczu zdobyła Paulina Dudek. Po zmianie stron optyczna przewaga Polek była nadal widoczna co zostało udokumentowane kolejnymi trafieniami. W 58. minucie prowadzenie podwyższyła Ewelina Kamczyk, a na kwadrans przed końcem wynik ustaliła Nikol Kaletka.

Polska 3-0 Grecja
Paulina Dudek 30, Ewelina Kamczyk 58, Nikol Kaletka 74

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułTrefl Gdańsk zwycięża przed własną publicznością!
Następny artykułKontuzje dwóch ważnych piłkarzy Lecha Poznań!

Sport to moje główne hobby. Począwszy od futbolu, a kończywszy na…szachach. W swoim życiu miałem styczność z wieloma dyscyplinami. Koszykówka, siatkówka, piłka nożna, tenis czy bieganie. Teraz postanowiłem to doświadczenie i wiedzę przelewać na nowy projekt Polski-sport.pl!