Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Legia znalazła następcę Pazdana?

Legia znalazła następcę Pazdana?

0
PODZIEL SIĘ
Foto: tspbb.pl

Już niedługo Legię Warszawa może opuścić reprezentant Polski – Michał Pazdan. Według najnowszych informacji klub ma już jednak przygotowanego następcę na tę pozycję.

Reprezentant Polski i były zawodnik min. Jagiellonii Białystok chce odejść z warszawskiego klubu – takie informacje możemy uzyskać od ludzi bliskich warszawskiej Legii. Co więcej 29- latek chciałby wreszcie spróbować swoich sił po za granicami naszego kraju. Najbliższy okres to może nie najlepszy na znalezienie klubu marzeń, ale prawdopodobnie jeden z ostatnich. Przeszkodą może być jednak zapis w kontrakcie mówiący o wymaganej wpłacie 2,5 miliona euro w przypadku transferu.

Legia jest przygotowana na każdą ewentualność i ma już nawet następcę na pozycję Pazdana. Jest nim Słowak – Denis Vavro aktualnie występujący w barwach MŠK Žilina. W kraju naszych południowych sąsiadów Vavro jest uważany za jeden z największych młodych talentów, od niedawna także występuje w reprezentacji swojego kraju, w której zagrał w 3 meczach a nawet strzelił jednego gola. Słowak to nie tylko pewność w defensywie ale także stwarzanie zagrożenia przy stałych fragmentach gry pod bramką przeciwnika. Teraz wszystko będzie zależeć od decyzji Michała Pazdana, jeżeli odejdzie Legia nie będzie się długo zastanawiać nad kupnem 21-latka.

Komentarze