I Liga: MKS Kluczbork ponownie remisuje. Tym razem z klubem z Tychów

20 sie 2016, 22:06

Remisem 1:1 (1:1) zakończyło się ostatnie sobotnie spotkanie w 1. lidze pomiędzy MKS-em Kluczbork i GKS-em Tychy. Bramki zdobywali Rafał Niziołek oraz Tomasz Boczek.

Początek meczu należał do gospodarzy, bowiem już w 4. minucie wynik otworzył kapitan klubu z Kluczborka Rafał Niziołek. MKS stwarzał sobie zdecydowanie więcej sytuacji i miejscowi kibice z niecierpliwością czekali na podwyższenie prowadzenia. Tak się jednak nie stało, a z biegiem czasu coraz lepiej radzili sobie goście. W 32. minucie wyrównującą bramkę zdobył Tomasz Boczek. Pierwsza część spotkania zakończyła się wynikiem 1:1.

Po przerwie przewagę zyskał GKS Tychy i stworzył sobie kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki, jednak bardzo dobrze dysponowany był bramkarz gospodarzy, Grzegorz Wnuk. Gospodarze równiej mieli bardzo dobrą okazję na objęcia prowadzenia, ale i tym razem górą był golkiper.

MKS Kluczbork – GKS Tychy 1:1 (1:1)

Bramki: 4. Niziołek (z karnego),  32. Boczek.

MKS Kluczbork: Wnuk – Orłowicz, Kursa, Brodziński, Nitkiewicz, Niziołek (K), Tunkiewicz – Gondek (67. Swędrowski), Sanocki (76. Olszewski), Szewczyk – Kowalczyk (80. Kojder).

GKS Tychy: Florek – Górkiewicz, Boczek, Tanżyna, Mańka, Kowalski (78. Mączyński), Hirskyi (81. Szumilas), Bukowiec (K), Grzeszczyk, Radziewicz,  Świerczok (87. Varadi).