I Liga: Olimpia Grudziądz z pierwszym zwycięstwem

20 sie 2016, 19:05

Olimpia Grudziądz odniosła pierwsze zwycięstwo w tym sezonie I ligi. Gospodarze dzisiejszego spotkania 4. kolejki wygrali ze Stalą Mielec 3:1.

Pierwsza połowa meczu zespołów bez zwycięstwa po trzech kolejkach była bardzo nudna i zakończona remisem. Dopiero w drugiej zobaczyliśmy widowisko godne 1. ligi. Jako pierwsi zaatakowali gospodarze, a przełożenie tego mieliśmy w 56. minucie, kiedy to do bramki Stali trafił Dariusz Kłus. Goście próbowali odpowiedzieć, ale spotkało się to z kontrami Olimpii zakończonymi kolejnymi golami. W 79. minucie drugą bramkę dołożył Karol Angielski, a w 85. Stal dobił ponownie Kłus.

Beniaminek 1. Ligi zdołał odpowiedzieć tylko jedną, honorową bramką. Na trzy minuty przed końcem zdobył Krzysztof Kiercz.

W tabeli Olimpia dzięki wygranej awansowała na 12. pozycję. Stal z trzema punktami jest dwa miejsca niżej.