Ligue 1: PSG wygrywa z Olympique Lyon. Krychowiak i Rybus poza kadrą

19 mar 2017, 22:53

PSG wygrało u siebie z Olympique Lyon 2:1 (2:1), mimo że to goście wyszli na prowadzenie na początku spotkania. Grzegorz Krychowiak i Maciej Rybus nie znaleźli się w kadrze swoich zespołów.

Podopieczni Unaia Emery’ego otrząsnęli się po porażce z Barceloną na Camp Nou. Jeszcze przed tygodniem męczyli się z outsiderem ligi, Lorient ostatecznie wygrywając 2:1. Tym razem spotkanie również nie zaczęło się po ich myśli. W 6. minucie gości na prowadzenie wyprowadził Lacazette. PSG odpowiedziało w 34. minucie kapitalną akcją Javiera Pastore, który zagrał do Rabiota, a ten wpisał się na listę strzelców.

Jeszcze podczas pierwszej połowy gospodarze wyszli na prowadzenie. W 40. minucie Pastore popisał się drugą asystą, a wynik ustalił Julian Draxler. Zarówno Grzegorz Krychowiak jak i Maciej Rybus nie znaleźli się w kadrach meczowych swoich drużyn.

PSG – Olympique Lyon 2:1 (2:1)
34′ Rabiot, 40′ Draxler – 6′ Lacazette