Ligue 1: Skromne zwycięstwo OGC Nice. Lewczuk poza kadrą

17 gru 2017, 20:05

W 18. kolejce francuskiej Ligue 1, Girondins Bordeaux, w którym występuje Igor Lewczuk, uległ na wyjeździe OGC Nice.  Zespół byłego gracza m.in. Legii Warszawa oraz Zawiszy Bydgoszcz przegrał 0:1 po golu Mario Balotellego z 36. minuty spotkania.

Dla OGC Nice jest to już czwarte z rzędu wygrane spotkanie ligowe, a kolejną bramkę zdobył będący ostatnio w dobrej formie Mario Balotelli. Włoski napastnik ma już na koncie 10 bramek w lidze, a do tego dorzucił 4 trafienia w rozgrywkach Ligi Europy.

Dużo gorzej wygląda sytuacja Bordeaux. “Żyrondyści” z 12 ostatnich spotkań wygrali zaledwie jedno (3:0 z Saint-Etienne), dwa zremisowali, a resztę przegrali. Dlatego wciąż nie są pewni swego. Mają bowiem zaledwie dwa punkty przewagi nad strefą spadkową. W dzisiejszym spotkaniu, ani minuty nie zagrał kontuzjowany Igor Lewczuk. Polak ostatnie minuty zebrał w zremisowanym 1:1 meczu z Olympique Marsylia (19.11).