LM: Bayern rozbił Celtic, Anderlecht został rozbity. Polacy niestety bez bramek

19 paź 2017, 00:57

To miał być polski wieczór w piłkarskiej Lidze Mistrzów…Miał bo niestety taki nie był, a rządzili inni. Więcej powodów do radości może mieć jednak Robert Lewandowski, którego Bayern rozbił na własnym stadionie Celtic Glasgow 3:0. Pokonany z boiska schodził z kolei Łukasz Teodorczyk i jego Anderlecht…

Popis gry dał mistrz Niemiec, który zachwyca pod wodzą Juppa Heynckesa. Bawarczycy rozbili Celtic 3:0. Najpierw do siatki w 17. minucie trafił Mueller, następnie ładnym strzałem głową popisał się Kimmich i wówczas wiadomo było kto dziś będzie kończył ten mecz zwycięsko. W drugiej połowie kropkę nad “i” postawił jeszcze Mats Hummels, a mistrzowie Niemiec pewnie zwyciężyli 3:0.

Niestety jeszcze wyższym stosunkiem bramek niż Celtic przegrał Anderlecht Łukasza Teodorczyka. Napastnik reprezentacji Polski rozegrał cały mecz, ale jego drużyna uległa aż 0:4. Losy spotkania podobnie jak w Monachium były rozstrzygnięte już w pierwszej połowie po bramkach Mbappe w 3. i Edisona Cavaniego w 44. minucie. W drugiej części gry gospodarzy dobili Neymar i Angel Di Maria, który zarazem ustalił wynik spotkania w 88. minucie.

W tabeli grupy B prowadzi PSG z kompletem dziewięciu punktów. Bayern Lewandowskiego jest drugi z dorobkiem sześciu “oczek”, z kolei RSC Anderlecht Łukasza Teodorczyka zamyka grupową tabelę.