LM: Fatalna druga połowa zdecydowała o porażce mistrzyń Polski!

16 lis 2014, 15:41

Mistrzynie Polski- MKS Selgros Lublin po fatalnej drugiej połowie ulegy HCM Baia Mare z Rumunii 22:28 w 5. kolejce kobiecej Ligi Mistrzyń.

Niestety, choć po pierwszej połowie mogliśmy mieć nadzieję na dobry rezultat to druga odsłona zaprzepaściła jakiekolwiek szanse mistrzyń Polski na zwycięstwo i awans do kolejnej fazy Champions League!

Pierwsza część gry była bardzo wyrównana i poza samym początkiem, gdzie nasza drużyna prowadziła 2:0 żadna z ekip nie zdołała zdobyć większej przewagi. Do szatni zatem szczypiornistki obu drużyn schodziły z wynikiem 10:10.

Druga połowa to niestety fatalna gra Lublinianek. Od samego początku ta część nie układała nam się najlepiej. Zaczęliśmy od straty dwóch bramek, a potem było już tylko gorzej. Przy stanie 16:11 trenerka Polek poprosiła o czas, ale nawet time out nic nie pomógł bowiem Rumunki w dalszym ciągu powiększały przewagę.

Ostatnie minuty nie zmieniły ani stylu gry, ani wyniku. Spotkanie zakończyło się triumfem gości 22:28 i o awansie będzie decydowała ostatnia seria gier.