LM: Hańbiąca porażka Impelu Wrocław!

13 lis 2014, 21:32

Siatkarki Impelu Wrocław w hańbiący sposób przegrały swój inauguracyjny mecz w Lidze Mistrzyń! Wicemistrzynie Polski uległy na wyjeździe Volero Zurych, przegrywając 3:0, odpowiednio 25:19 25:9! oraz 25:19.

Pierwsza odsłona to mecz bez większej historii. Gospodynie od samego początku wypracowały sobie kilku punktową przewagę, której nie oddały już do końca wygrywając 25:19.

O drugim secie chciałaby chyba zapomnieć cała polska, żeńska siatkówka! Wrocławianki nie istniały, były nieskuteczne, przyjęcie było wręcz zerowe, a dwa punkty zdobyte atakiem mówią chyba wszystko. Set padł łupem Volero 25:9!

Ostatni set to najbardziej wyrównana gra, przynajmniej do końcówki. Na pierwszą przerwę techniczną schodziliśmy z wynikiem 7:8, wynikiem który mógł dawać nadzieję. Druga przerwa to już 13:16, ale to co wydarzyło się w końcówce przypieczętowało całe spotkanie. Przegrane 4 ostatnie punkty i ponownie wynik 25:19 mówi sam za siebie.

Voléro Zurych: UNTERNÄHRER, NINKOVIC, RABADZHIEVA, RYKHLIUK, POPOVIC (L), MIHAJLOVIC, HAGGLUND, SANCHEZ PEREZ, THOMPSON, HARTONG, KUPRIIANOVA, GRBAC.

Impel Wrocław: MROCZKOWSKA, PTAK, KWIATKOWSKA, KĄKOLEWSKA, GREJMAN, CUTURA, SAWICKA (L), HANKE, KAUFFELDT, GRYKA, TOPIC, KACZOR.