LM: PSG z kłopotami, ale wygrywa z Łudogorcem. “Dycha” Krychowiaka

28 wrz 2016, 22:35

W spotkaniu 2. kolejki grupy “A” Ligi Mistrzów PSG mimo początkowych porblemów pokonało Łudogorec Razgrad 3:1. Grzegorz Krychowiak pojawił się na murawie w 80. minucie.

Starcie na Ludogorec Arena miało jednego faworyta. Mimo to zespół gospodarzy nie zamierzał kłaść się przed przeciwnikiem i bohatersko walczył z PSG. Postawa ta się opłaciła bowiem w 16. min Natanael wyprowadził Bułgarów na prowadzenie.

Stan rywalizacji dopiero w 41. minucie wyrównał Matuidi. Piłkarze obu drużyn schodzili więc do szatni przy dosyć sensacyjnym wyniku 1:1.

W drugiej części gry mistrzowie Francji zagrali już lepiej. W 56. minucie podopiecznych Unaia Emery’ego na prowadzenie wyprowadził Edison Cavani.

Trzy minuty później znów mógł być remis, ale Moti zmarnował jedenastkę. Gospodarze szybko się przekonali, że niewykorzystane sytuacje lubią się mścić i w 60. minucie drugą bramkę zdobył Edison Cavani.

W 80. minucie Grzeorz Krychowiak decyzją trenera zmienił Verrattiego i pojawił się na placu gry.

Ostatecznie PSG wygrało to spotkanie 3:1 i zanotowało pierwsze trzy punkty w tej edycji Ligi Mistrzów.