Lotto Ekstraklasa: Remis w Gdynii po wyrównanej walce

Aktualizacja: 3 lut 2022, 11:25
11 lut 2018, 19:49

Arka Gdynia zremisowała bezbramkowo z Lechem Poznań w przedostatnim pojedynku 22. kolejki Lotto Ekstraklasy. Obie drużyny miały kilka dogodnych okazji na strzelenie decydującego gola, ale w świetnej dyspozycji byli tego wieczoru bramkarze.

Spotkanie przy ul. Olimpijskiej od początku było bardzo wyrównane, pierwszą okazję mieli jednak goście. W 2. minucie na bramkę Pavelsa Steinborsa uderzył Darko Jevtić, ale do szczęścia było daleko. W kolejnych minutach przy piłce byli głównie Żółto-Niebiescy, którzy wchodzili w pole karne Lecha jak w masło, ale ze strzałami w światło bramki było już mniej ciekawie. Po upływie 20 minut gry piłka rozgrywana była głównie w środkowej strefie boiska, wciąż widoczna była jednak przewaga Arki.

W 23. minucie fantastycznie z dalszej odległości strzelił Adam Marciniak, ale jeszcze lepiej interweniował bramkarz Kolejorza – Jasmin Burić. Tuż przed końcem pierwszej połowy do głosu zaczęła dochodzić ekipa prowadzona przez Nenada Bjelicę, Lechici częściej widywani byli w jedenastce gospodarzy, ale wciąż nie widzieliśmy strzałów. To zaś robili gracze Arki, w 40. minucie techniczny strzał z pola karnego oddał Luka Zarandia. Piłka przeleciała tuż ponad poprzeczką i gorąco było wśród defensorów Lecha. Pierwsze 45 minut zakończyło się bezbramkowym remisem.

Drugą połowę lepiej rozpoczęli zmotywowani goście, którzy łatwiej niż przed przerwą przedostawali się pod bramkę Pavelsa Steinborsa. W 51. minucie ładną próbą popisał się Christian Gytkjaer, niestety dla jego drużyny strzał ten minął słupek o kilkadziesiąt centymetrów. Im bliżej końca tym bardziej wydawało się że to mecz jednej dobrej akcji którejś z drużyn, gra była bardzo wyrównana i to w dodatku głównie w środkowej strefie. Pół godziny przed końcem regulaminowego czasu gry piłkarze Lecha domagali się podyktowania jedenastki po tym jak jeden z obrońców Arki zagrał ręką w polu karnym. Po sprawdzeniu akcji w systemie VAR sędzia nie zdecydował się na taką decyzję i nakazał wznowienie gry.

W 72. minucie naprawdę powinno być prowadzenie dla Kolejorza, po rzucie wolnym z bliska uderzył Emir Dilaver ale fantastyczną reakcją popisał się Pavels Stenbors i ciągle mieliśmy remis w Gdynii. Cztery minuty później piłka była już po drugiej stronie boiska i ponownie swoją drużynę ratował bramkarz. Po świetnym dograniu od Grzegorza Piesio od razu uderzył Mateusz Szwoch, ale nie było to wystarczające na pokonanie Jasmina Buricia. W 81. minucie znów bardzo dobry przegląd pola Grzegorza Piesio, który dograł do Rubena Jurado. Napastnik Arki nie wykorzystał jednak i tej okazji, gdyż dobrze ustawiony był bramkarz Lecha. Ostatecznie spotkanie pomiędzy Arką, a Lechem skończyło się bezbramkowym remisem.

It is actually suggesting that the applicants preparing for CCNA Routing and Switching 200-125 Cisco Certified Network Associate, use both the preparation approaches. This will help all applicants to earn the assistances of both the approaches.
300-115 dumps
Of course, Cisco 200-125 dumps are not intended for people who didn’t study CCNA 200-125 at all.
210-260
In preparation of our CCNA exam, we want to make sure we cover the various concepts that we could see on our Cisco CCNA exam. So to assist you, below we will discuss preparing for the CCNA exam.
A candidate being able to correctly answer all of the questions encompassed in Cisco 200-125 dump is very likely to pass the exam with flying colors, so if I were you, I would jump at the chance to get a high score.
cisco
We are providing the helping material in two ways which are • PDF • Practice Test Software PDF Exam – the first technique expected of applicants to prepare for CCNA Routing and Switching 200-125 Cisco Certified Network Associate, are hand notes that consist of full, comprehensive information about every CCNA Routing and Switching 200-125 Cisco Certified Network Associate area.