Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Nagły zwrot akcji w sprawie Szweda! Barkroth przejdzie testy medyczne w… Lechu!

Nagły zwrot akcji w sprawie Szweda! Barkroth przejdzie testy medyczne w… Lechu!

0
PODZIEL SIĘ

Jeszcze kilka godzin temu sami poinformowaliśmy, że lada chwila szeregi mistrza Polski zasili Niklas Barkroth, o czym możecie przeczytać poniżej. Tymczasem, dosłownie kilka chwil temu nastąpił nagły zwrot akcji! Jak dowiedział się „Przegląd Sportowy”, skrzydłowy zostanie piłkarzem poznańskiego Lecha.

Reprezentant Szwecji jedną nogą w Legii Warszawa!

Warszawianie interesowali się nim już zimą, ale wówczas klub Nicolasa- IFK Norrkoping kategorycznie odmówiło sprzedaży swojej gwiazdy. Nic dziwnego, gdyż był on kluczową postacią swojej drużyny. W sezonie 2017 w 22 czterokrotnie trafiał do siatki rywali, a osiem razy asystował kolegom. Z obecnym klubem łączy go umowa do końca bieżącego roku. Serwis transfermarkt.de wycenia Barkrotha na 800 tys. euro.

Z najświeższych informacji wynika, że szwedzki skrzydłowy późnym wieczorem wylądował w Poznaniu. Tego samego dnia, gdy działacze Legii dowiedzieli się o zainteresowaniu ze strony poznaniaków- zadzwonili raz jeszcze do Barkrotha, by mimo wszystko zmienić jego kierunek na Warszawę. Piłkarz miał wówczas jednoznacznie poinformować, że wybrał stolicę Wielkopolski.

Sześciokrotny reprezentant Szwecji zadebiutował w rodzimej Ekstraklasie już jako piętnastolatek, co czyni go rekordzistą pod tym względem. Jego nominalną pozycją jest lewe skrzydło, ale z powodzeniem może występować również w roli napastnika.

Komentarze