Nenad Bjelica po spotkaniu z Sandecją: Jestem pewny, że drużyna…

Aktualizacja: 3 lut 2022, 11:55
16 lip 2017, 21:03

Lech Poznań niezbyt dobrze zainaugurował swój sezon ligowy. Podopieczni Nenada Bjelicy zaledwie zremisowali 0:0 z Sandecją Nowy Sącz. Szkoleniowiec Kolejorza skomentował wynik swojego zespołu.

Chorwacki trener Lecha Poznań dostrzegł, że jego drużyna przeważała w spotkaniu jednak nie potrafiła tego udokumentować. Nenad Bjelica jest także świadomy tego co zawiodło w poczynaniach jego podopiecznych.

To był dla nas trudny mecz. Pierwsze 15-20 minut nie było dobre w naszym wykonaniu, nie mieliśmy dobrych okazji i wolno graliśmy. Potem stworzyliśmy sobie kilka dobrych szans, w drugiej połowie zdominowaliśmy spotkanie, ale nie zdobyliśmy bramki. Wiemy, że drużynie brakuje szybkości, w kolejnym tygodniu skończymy przygotowania, a wtedy już zespół będzie grał lepiej- skomentował Nenad Bjelica.

Chorwat docenił także klasę rywala i nieco uspokoił kibiców Lecha.

Gratuluję Sandecji pierwszego, historycznego punktu w ekstraklasie. My mamy wielu nowych zawodników i musimy dalej pracować. Jestem pewny, że drużyna ma umiejętności, by grać lepiej i tak będzie- zakończył szkoleniowiec Kolejorza.