Nice 1 liga: Odra Opole wygrywa i wskakuje na fotel lidera!

19 lis 2017, 13:48

W pierwszym niedzielnym spotkaniu Nice 1 ligi Górnik Łęczna przegrał uległ na własnym stadionie Odrze Opole 3:0.

Mecz dobrze rozpoczął się dla gości, którzy już w 14.minucie za sprawą Szymona Skrzypczaka wyszli na prowadzenie. W odpowiedzi Tymiński uderzał z rzutu wolnego jednak piłka zatrzymała się na poprzeczce bramki gości. W 31.minucie kolejna akcja miejscowych i po raz kolejny niewiele brakowało aby doprowadzić do remisu, tym razem piłka po strzale Kosznika zatrzymała się na słupku. Niewykorzystane sytuację zemściły się w 42.minucie kiedy to prowadzenie Odry podwyższył Marcin Wodecki.

Wynik spotkania na dwie minuty przed zakończeniem regulaminowego czasu gry ustalił Marcin Wodecki dla którego było to drugie trafienie w meczu.

Dzięki zwycięstwu Odra Opole awansowała na fotel lidera na którym utrzyma się przynajmniej do zakończenia spotkania Miedzi Legnica z Rakowem Częstochowa.

Górnik Łęczna – Odra Opole 0:2 (0:2)