Nice 1 liga: skromne zwycięstwo Zagłębia Sosnowiec nad Odrą Opole

8 kwi 2018, 20:46

Zagłębie Sosnowiec zdołało pokonać Odrę Opole 1:0 w jedynym, niedzielnym spotkaniu na zapleczu Lotto Ekstraklasy. Decydującego gola dla gospodarzy strzelił w 28. minucie Vamara Sanogo.

We wcześniejszej kolejce, sosnowczanie odnieśli porażkę z GKS-em Katowice (0:1), a ich dzisiejsi rywale zremisowali bezbramkowo z Rakowem Częstochowa.

Mecz w Sosnowcu nie porywał i mógł naprawdę zanudzić widzów. W pierwszej połowie obejrzeliśmy jedną dobrą sytuację. I to tę bramkową. Po przerwie, niewiele się zmieniło. Ciekawe akcje można było zliczyć na palcach jednej ręki. Nikt już do siatki nie trafił, więc wynik nie uległ zmianie. Dzięki zwycięstwu, Zagłębie awansowało na 9. lokatę w tabeli Nice 1 ligi.