Nice 1 liga: Stal Mielec przerywa zwycięską serię Wigier

25 mar 2017, 18:58

Stal Mielec wygrała u siebie z Wigrami Suwałki 2:1 (0:0). To pierwsza ligowa porażka suwalszczan od 5 listopada zeszłego roku.

Kibice zgromadzeni na stadionie w Mielcu na bramki musieli czekać aż do drugiej połowy. W 51. minucie Krzysztof Drzazga przelobował bramkarza głową, po tym jak błąd popełnił jeden z obrońców gości i wyprowadził Stal na prowadzenie. Wigry wyrównały 7 minut później. Adamek rozpoczął zabójczą kontrę, zagrał do Damiana Kądziora, a ten posłał piłkę obok Libery trafiając do siatki rywali.

Gospodarze ruszyli do ataku po stracie bramki. Jeszcze w 62. minucie słupek uratował Zocha, ale już osiem minut później ostateczny cios wyprowadził Drzazga. Zawodnik Stali po raz drugi wpisał się na listę strzelców po wrzutce Koleva.

Stal Mielec – Wigry Suwałki 2:1 (0:0)
51′, 70′ Drzazga – 58′ Kądzior