Nice I liga: Miłe złego początki w Olsztynie

12 lis 2017, 16:57

W trzecim dzisiejszym meczu piłkarskiej Nice I ligi Stomil Olsztyn po ciekawym widowisku przegrała na własnym stadionie z Chrobrym Głogów 1:2.

Spotkanie w Olsztynie doskonale rozpoczęło się dla gospodarzy. Już w 13. minucie prowadzenie Stomilowi dał 22-letni obrońca Marcel Ziemann. Jak się okazało tym razem ta “13” była pechowa dla podopiecznych Tomasz Asensky’ego bowiem w drugiej połowie do głosu doszli goście…Najpierw w 56. minucie z rzutu karnego wyrównał Mateusz Machaj, a osiem minut później prowadzenie i jak się okazało zwycięstwo Chrobremu dał Marcel Gąsior.

W tabeli Nice I ligi Chrobry dzięki trzem punktom awansował na piąte miejsce. Stomil ma na swoim koncie zaledwie 19 punktów i jest 15.