Nice I liga: Niespodzianka w Chorzowie. Ruch stracił punkt w końcówce

18 lis 2017, 00:43

Do małej niespodzianki doszło w Chorzowie, gdzie miejscowy Ruch w meczu 18. kolejki piłkarskiej Nice I ligi podejmował Stal Mielec. Ostatecznie goście wyjechali z trzema punktami wygrywając 2:1.

Przed meczem wydawało się, że minimalnym faworytem są chorzowianie, którzy sprawiali wrażenie drużyny wychodzącej z dużego kryzysu. Boisko jednak wszystko zweryfikowało na korzyść Stali…

Pierwszy cios goście zadali w 40. minucie za sprawą Mateusza Cholewiaka. Ruch ku uciesze kibiców zgromadzonych na stadionie wyrównał pięć minut po zmianie stron, a bohaterem gospodarzy został Brazylijczyk Giacomo Melo. Radość nie trwała jednak długo bo ostatecznie to goście triumfowali. Gola na wagę trzech “oczek” w 89. minucie zdobył Mateusz Gancarczyk.

W tabeli Nice I ligi Ruch Chorzów z dorobkiem 14 punktów nadal zamyka stawkę. Stal zgromadziła 25 “oczek” i jest ósma.

Ruch Chorzów 1-2 Stal Mielec