Nice I liga: Podział punktów w Siedlcach na zakończenie kolejki

28 sie 2017, 21:09

Na zakończenie szóstej kolejki piłkarskiej Nice I ligi Pogoń Siedlce na własnym stadionie podejmował Chrobrego Głogów. Mecz zakończył się remisem 1:1, który raczej nie zadowoli żadnej ze stron.

Przed tym spotkaniem faworytem byli goście, którzy są liderami ligi. Pogoń dzięki zwycięstwu miała okazję zbliżyć się do czołówki, ale tak się nie stało.

Początek spotkania należał do gości i wydawało się, że wszystko idzie zgodnie z planem. Już w piątej minucie rzut karny na bramkę zamienił Mateusz Machaj. Odpowiedź ze strony Pogoni przyszła jednak jeszcze w pierwszej połowie. W ostatniej minucie przed zmianą stron do wyrównania doświadczony Mateusz Żytko, który tym samym ustalił wynik spotkania.

W tabeli Nice I ligi Chrobry utrzymał prowadzenie i po sześciu kolejkach ma na koncie 14 punktów. Pogoń jest 10. z 11 “oczkami”.