Nice I liga: Sensacja w Katowicach. Beniaminek lepszy od GKS-u!

11 sie 2017, 22:56

Mamy kolejną dużą sensację w pierwszoligowych rozgrywkach! Beniaminek Nice I ligi, Puszcza Niepołomice pokonała na wyjeździe jednego z kandydatów do awansu, GKS Katowice 2:1!

Po pierwszej bezbarwnej i bezbramkowej połowie jako pierwsi zaatakowali gospodarze i już w 48. minucie za sprawą Grzegorza Goncerza objęli prowadzenie. Do 65. minuty nic nie zwiastowało takiej wpadki katowiczan. Wówczas jednak do ataku ruszyli goście i najpierw do wyrównania doprowadził Marcin Orłowski, a na pięć minut przed końcem meczu niespodziewane zwycięstwo Puszczy dał 28-letni pomocnik gości Dawid Ryndak.

W tabeli Nice I ligi po trzech meczach Puszca Niepołomice z sześcioma punktami jest tymczasowym liderem! GKS z zaledwie jednym “oczkiem’ plasuje się na 14. pozycji!

GKS Katowice 1-2 Puszcza Niepołomice