Nice I liga: Wielkie emocje na inaugurację 13. kolejki

21 paź 2017, 15:08

Wielkie emocje mieliśmy już na inaugurację 13. kolejki piłkarskiej Nice I ligi! Raków Częstochowa podejmował na własnym stadionie GKS Tychy i mecz zakończył się remisem 2:2.

Mecz lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy objęli prowadzenie w 26. minucie meczu za sprawą 25-letniego czeskiego obrońcy Tomasa Petraska. GKS odpowiedział dopiero w drugiej połowie. Gola wyrównującego w 67. minucie zdobył Dawid Błanik. Po kolejnych 10 minutach Raków jednak znów wyszedł na prowadzenie, a drugą bramkę w meczu zdobył Petrasek. Kiedy wydawało się, że ekipa z Częstochowy zgarnie trzy punkty w 90. minucie Marcin Radzewicz uratował remis dla tyszan.

W tabeli Nice I ligi Raków po 13 meczach ma na koncie 19 punktów i jest 5. GKS zgromadził trzy “oczka” mniej i plasuje się na 15. miejscu.

Raków Częstochowa 2-2 GKS Tychy