Nice I liga: Zadyszka Miedzi Legnica. Kolejna porażka!

23 wrz 2017, 21:26

O coraz większej zadyszce może mówić niedawny lider Nice I Ligi…Miedź Legnica przegrała drugie ligowe spotkanie z rzędu. Tym razem uległa na własnym stadionie Podbeskidziu Bielsko-Biała 0:2.

Przed meczem faworytem była Miedź, która mogła cały tydzień przygotowywać się do ligowych zmagań, z kolei “Górale” w środku Stygodnia rozegrali 120 minut w Pucharze Polski (porażka 1:2 z Arką Gdynia).

Zmęczenia na boisku dziś jednak widać nie było, a wręcz to goście fizycznie wyglądali lepiej i prowadzili już po 12 minutach gry i bramce Szymona Sobczaka. Wynik w 77. minucie ustalił z kolei Łukasz Sierpina dobijając zarazem legniczan.

W tabeli Nice I ligi Miedź Legnica z dorobkiem 18 punktów plasuje się na trzeciej pozycji. Podbeskidzie wygrało trzeci mecz z rzędu i awansowało na ósme miejsce.

Miedź Legnica 0-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała