Nice I liga: Zagłębie wygrywa i opuszcza strefę spadkową!

22 paź 2017, 19:03

Zagłębie Sosnowiec pokonało Stomil Olsztyn na własnym stadionie 5:1. Dzięki zwycięstwu podopieczni Dariusza Dudki opuścili strefę spadkową.

Spotkanie idealnie rozpoczęło się dla Stomilu, który już w drugiej minucie za sprawa Wiktora Biedrzyckiego wyszedł na prowadzenie. Gospodarze do wyrównania doprowadzili w 63.minucie, a Leszczyńskiego pokonał Szymon Lewicki. Sześć minut później Adam Banasiak wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. N a kwadrans przed zakończeniem spotkania trzecią bramkę dla Zagłębia,a swoją drugą w tym meczu zdobył Szymon Lewacki. Gospodarze po zdobyciu trzeciej bramki nie w dalszym ciągu atakowali, a efektem tego była czwarta bramka. Wynik spotkania w doliczonym czasie gry ustalił Vamary Sanogo. Dla zespołu ze stolicy Warmii i Mazur była to już siódma wyjazdowa porażka.

Zagłębie Sosnowiec 5:1 Stomil Olsztyn