Niemcy zdobyli brązowy medal!

21 wrz 2014, 18:23

Niemcy szybko i dość łatwo pokonują Francję 3:0 w meczu o brązowy medal Mistrzostw Świata!!

Od samego początku pierwszego seta reprezentacja Niemiec zaczęła z “wysokiego C”. Uzyskali kilka punktów przewagi i pilnowali aby tego nie roztrwonić. Francuzi grali bardzo nieporadnie, słabo w ataku spisywał się Rouzier. Niemcy za to wykorzystywali swoje akcje i pewnie pokonali Francuzów do 21.

Drugi set zaczął się podobnie jak pierwszy. Niemcy prowadzili grę, a Francja starała się odrabiać straty. W końcówce seta Francuzi przycisnęli Niemców i uzyskali dwupunktową przewagę, i wtedy ich gra stanęła. Zaczęli ponownie grać bardzo nieporadnie i ponownie polegli. Tym razem na przewagi do 24.

Trzecia partia była już tylko formalnością. Francję było stać tylko na pojedyncze zrywy. Niemcy pewnie zgrali “swoje” nie pozwalali rywalom zniwelować przewagi. Jedynie pod koniec seta Francja doprowadziła do stanu 22:22. Ale to nie przestraszyło Niemców w wygraniu tego meczu!

Francja 0:3 Niemcy (21:25,24:25,23:25)