Niemoc Odry wciąż trwa

4 maj 2018, 20:09

Drutex Bytovia Bytów pokonała na własnym stadionie Odrę Opole 1:0. Jedyną bramkę w spotkaniu strzelił Łukasz Wróbel.

Do meczu w Bytowie Odra Opole przystąpiła z nadzieją na przerwanie serii 10 spotkań bez zwycięstwa. Po nudnej pierwszej połowie na tablicy widniał wynik 0:0.
W drugiej połowie padła wyczekiwania przez kibiców bramka. W 67. minucie skutecznie rzut karny dla gospodarzy wykonał Łukasz Wróbel. W 83. minucie szansę na wyrównanie miała Odra. Za faul Michała Szromnika sędzia podyktował drugą w tym meczu ,,jedenastkę”. Strzelający z wapna Szymon Skrzypczak się pomylił. Dzięki temu Bytovia zdobyła cenne trzy punkty i przeskoczyła w tabeli Odrę.

Drutex Bytovia Bytów — Odra Opole 1:0