Niezawodny Colak to za mało. Górnik z Lechią na remis

Aktualizacja: 3 lut 2022, 13:50
28 wrz 2014, 17:20

W pierwszym dzisiejszym meczu 10. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Górnik Zabrze zremisował na własnym boisku z Lechią Gdańsk 2:2.

Od pierwszych minut to goście napierali i ewidentnie byli bliżsi zdobycia gola. Jednak znane przysłowie, że niewykorzystane sytuacje się mszczą sprawdziło się również i tym razem. W 30 minucie Magiera trafił dla Górnika i Lechia musiała gonić wynik. Na szczęście tym razem miała swój nowy, niezawodny nabytek, Chorwata Antonio Colaka, który najpierw w 48.,a potem w 64. minucie pokonał Steinborsa i wyprowadził Gdańszczan na prowadzenie.

To jednak nie był koniec emocji. Walczący do końca Górnik dopiął swego i na 10 minut przed końce spotkania za sprawą Łuczaka wyrównał ustalając wynik spotkania na 2:2.

Autor: Damian Wilary