Oliver Zelenika: Atmosfera w szatni jest świetna

Aktualizacja: 3 lut 2022, 12:13
26 mar 2017, 15:24

Oliver Zelenika zadebiutował wczoraj w barwach Lechii Gdańsk. Golkiper tuż po sparingu z Jeziorakiem Iława (11:0) udzielił krótkiego wywiadu dla oficjalnej strony klubu.

Chorwat otrzymał szansę gry w ciągu pierwszej połowy spotkania. Nie miał zbyt wiele okazji do wykazania się, bowiem rywale rzadko przedostawali się w pobliże bramki drużyny prowadzonej przez Piotra Nowaka. – Faktycznie, nie miałem zbyt wiele pracy, niemniej jednak i tak jestem bardzo zadowolony. Po pierwsze dlatego, że zadebiutowałem w bramce Lechii, a po drugie, znów miałem okazję poczuć atmosferę meczu. Po przerwie, jaką miałem w ostatnim czasie, te 45 minut spędzone na boisku jest bardzo cenne. To dodaje pewności siebie, co dla bramkarza jest niezwykle ważne – zaznaczył.

Chwilę później został zapytany o to, jakie są jego spostrzeżenia po pierwszych treningach wraz z drużyną Biało-Zielonych. – Tworzymy kapitalną grupę, która ma przed sobą wspólny cel i każdy daje z siebie maksa, by go osiągnąć. Mamy świetną atmosferę w szatni, która sprawia, że aż chce się grać i trenować – śmiało odpowiedział Zelenika.