Orlen Liga: Muszynianki bez szans w dzisiejszym starciu z PGE Atomem Trefl Sopot!

17 kwi 2015, 21:27

Drugi mecz półfinałowy zapowiadał się niezwykle emocjonująco. Po wczorajszym zwycięstwie Muszynianek zawodniczki PGE Atomu Trefl Sopot zapowiadały zaciętą walkę o zwycięstwo. Tak też się stało i tym razem zwycięsko z pojedynku wyszły Sopocianki 3:0.

Pierwszy set początkowo był całkiem wyrównany. W pewnym momencie jednak zawodniczki z Muszyny zaczęły popełniać mnóstwo błędów, nie mogły się skupić i wyprowadzić dokładnych, skutecznych akcji. Sopocianki z kolei spisywały się bardzo dobrze, co miało odzwierciedlenie w wyniku i szybkim zwycięstwie seta przez gospodynie (25:16).

W drugim secie znacznie mocniejsze wydawały się być Muszynianki. Przez długi czas prowadziły one przynajmniej trzema punktami. Niestety jednak, z niewiadomych powodów nagle ich forma drastycznie spadła i gospodynie mogły robić z grą co tylko chciały. Zawodniczkom Polskiego Cukru Muszynianka nie wychodziło zupełnie nic, dodatkowo popełniały jeszcze mnóstwo błędów. Partia, mimo iż początkowo się na to nie zapowiadało, zakończyła się zwycięstwem gospodyń (25:17).

Trzeci set obydwie drużyny zaczęły spokonie, jednak z siłą i dobrym tempem. Gra szła dosłownie punkt za punkt, po drugiej przerwie technicznej Sopocianki odskoczyły jednak na kilka punktów Muszyniankom i po chwili obserwacji jasnym stało się, że to gospodynie tym razem wyjdą zwycięsko z tego starcia. Set zakończył się szybko, kończąc tym samym mecz (25:19).

PGE Atom Trefl Sopot: Bełcik, Cooper, Fonoimoana, Leys, Tokarska, Zaroślińska, Durajczyk, Efimienko, Kaczmar, Kaczora, McClendon, Miros.

Polski Cukier Muszynianka Muszyna: Carter, Różycka, Radenković, Sosnowska, Maj-Erwardt, Kurnikowska, Plchotova, Gierak, Jasińska, Ciaszkiewicz-Lach, Hatala.

PGE Atom Trefl Sopor – Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3:0 (25:16, 25:17, 25:19)