Pajor i Tarczyńska strzelają, Wolfsburg gromi w Pucharze Niemiec!

8 paź 2016, 20:46

Piłkarki VfL Wolfsburg zwyciężyły aż 9:0 z Fortuną Drezno w spotkaniu Pucharu Niemiec. Na listę strzelców dla Wilków wpisały się reprezentantki Polski – Agata Tarczyńska oraz Ewa Pajor.

W drugiej rundzie Pucharu Niemiec VfL Wolfsburg podejmował Fortunę Drezno. Zdecydowanym faworytem starcia były podopieczne Kellermanna, mimo że trener Wilków zdecydował się na wystawienie w tym meczu “drugiego garnituru”.

Mecz od samego początku przebiegał zgodnie z przewidywaniami, zawodniczki VfL Wolfsburg ani na minutę nie straciły koncentracji, bezwzględnie wykorzystując błędy popełniane przez defensywę Fortuny Drezno. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Wolfsburga aż 9:0.

Całe spotkanie w barwach Wilków rozegrała Ewa Pajor, będąc jedną z najbardziej aktywnych zawodniczek. W 67. minucie na boisku pojawiła się druga z Polek, Agata Tarczyńska, która na co dzień występuje w drużynie rezerw. 28-letnia napastniczka wpisała się na listę strzelców dwadzieścia minut po wejściu na murawę. W ostatniej minucie gry wynik meczu na 9:0 ustaliła Ewa Pajor, potwierdzając swoją dobrą dyspozycję dzisiejszego wieczoru.